wtorek, 12 kwietnia 2016

KONKURS LITERACKI


Kochasz pisać? Masz w głowie historię, która musi ujrzeć światło dzienne? Wydawnictwo WAM, księgarnie Matras i Lubimy Czytać ogłaszają konkurs na opowiadanie!


Podobno tylko dwa tematy rozpalają literaturę od początku jej istnienia – miłość i śmierć. Każdy autor każdej epoki opowiada własną wersję dziejów Erosa i Tanatosa.
Wiadomo, że od miłości i śmierci już bardzo blisko do dramatycznych miłosnych historii wojennych. Jedną z nich możesz znaleźć choćby w książce Mirosławy Karety „Pokochałam wroga”. Przeczytaj, zrecenzuj… i sama zabierz się do napisania własnej opowieści na temat miłości w czasach wojny!
Wyobraź to sobie – Twój tekst ukazuje się w prawdziwej książce! Może to początek kariery literackiej, przedsmak samodzielnej przygody wydawniczej…? Kto wie – może zostaniesz naszym następnym autorem?

Jak wziąć udział w konkursie?
- Opublikuj recenzję książki „Pokochałam wroga” na swoim blogu, a także jeśli masz taką możliwość na stronach internetowych: Matras.pl i Lubimyczytać.pl do 30.04.2016 r.
- Napisz opowiadanie w tematyce wojennej miłości (maks. 2000 słów) i prześlij je na adres pokochalamwroga@wydawnictwowam.pl do 15.05.2016 r.
- Najlepszy tekst zostanie wydrukowany jako dodatek w kolejnej książce autorki „Pokochałam wroga”!


Dodatkowo do wygrania vouchery do wykorzystania w księgarniach Matras:
I miejsce: publikacja opowiadania + voucher o równowartości 300 zł
II miejsce: voucher o równowartości 300 zł
III miejsce: voucher o równowartości 200 zł

Więcej informacji oraz pełen regulamin konkursu na stronie pokochalamwroga.pl oraz na profilu facebookowym Wydawnictwa WAM - facebook.com/wydawnictwowam

2 komentarze:

Dziękuję za komentarze. Będę usuwać komentarze rasistowskie i wulgarne.
Czytam wszystkie wasze opinie.
Proszę też anonimowych piszących o podpisanie się jakoś.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...