piątek, 8 lipca 2016

Audiobook 'Shantaram' w audiobooku. Ekskluzywne wydanie.

Dzień dobry,
Jak pewnie pamiętacie, czytałam już i recenzowałam książkę Gregory'ego Davida Robertsa 'Shantaram' o przygodach Australijczyka w Indiach? Książkę opartą na biografii autora? 
Oto link do mojej recenzji: 

Otóż ogłaszam, że ukazał się audiobook 'Shantaram' w wykonaniu Filipa Kosiora. Można go kupić na stronie internetowej CDP.pl od 14 czerwca. TO 40 godzin słuchania.
Ja ten audiobook już mam i mogę powiedzieć, że naprawdę uzupełnia mi książkę, gdyż jest wspaniale oprawiony, zawiera mapę Indii wraz z zaznaczonymi miejscami oraz niespodziankę, czyli zapach Indii.... 
Oto zdjęcia:

1 komentarz:

  1. Przydałby mi się teraz taki audiobook, bo mam ręce zajęte, więc czytać nie mogę, ale czasu na słuchanie mnóstwo!

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję Wam za komentarze i odzew. Zawsze je czytam i w miarę możliwości staram się na nie odpowiadać. Pozwalam na umieszczanie komentarzy anonimowych, ale proszę o podpisywanie się. Jeśli jesteś blogerem, którego nie znam, a chciałbyś, żeby zajrzała na Twój blog, to daj link.
Usuwam komentarze rasistowskie i obraźliwe. To mój blog, więc nie widzę powodu, żebym miała znosić kalumnie na swój temat.
Jednakże zdarzało się, że blogger sam wrzucał całkiem sensowne komentarze do spamu. Nie zawsze zaglądam tam, więc wtedy napisz, to opublikuję.