poniedziałek, 30 stycznia 2017

Wydawnictwo Benedyktynów Tyniec zaprasza do konkursu. Do wygrania podręcznik do kaligrafii pt. 'Piękna Litera'

Piękna Litera Piękna Litera

 Recenzja i 3 podręczniki do wygrania
Ideą podręcznika są ćwiczenia z pisania. Autorki w swoich rozdziałach przygotowały praktyczne schematy, które trzeba powtórzyć na własną rękę (a właściwie własną ręką). Zadania są bardzo dobrze objaśnione i czytelne, a same liniuszki przygotowane z niezwykła starannością.
 
Nietypowym elementem podręcznika są sekcje poświęcone najczęściej popełnianym błędom. Doświadczenie obu autorek okazało się bezcenne. Na warsztatach panie bez trudu wyłapią błędy, jednak książka rządzi się innymi prawami. Nawet jeśli wydaje nam się, że piszemy już jak XVI-wieczni mnisi, sami możemy nie dostrzegać błędów. Dlatego autorki postanowiły te błędy nam pokazać. Jeśli się uczyć na błędach to nie na swoich. Logiczne i prawdziwe nawet w przypadku kaligrafii (fragment recenzji ze strony IdeaGrafika.pl)
 

KONKURS!

A poniżej zaproszenie do konkursu, cytuję ze strony: http://ideagrafika.pl/piekna-litera-recenzja-ksiazki-i-konkurs/
Weź udział w konkursie i wygraj jedną z trzech książek „Piękna litera” ufundowanych przez Tyniec Wydawnictwo Benedektynów.
W komentarzu pod tym tekstem napisz w maksymalnie 3 zdaniach dlaczego to właśnie Ty chciałbyś otrzymać książkę Ewy Landowskiej i Barbary Bodziony. Ale uwaga – odpowiedzi napisane odręcznie na wstępie zyskają większe szanse 🙂. W końcu przedmiotem konkursu jest książka o kaligrafii. Możesz zrobić zdjęcie lub zeskanować swoją odpowiedź i obrazek wstawić w komentarzu.
Troszkę trzeba się napracować, ale książki są tego warte! Na odpowiedzi czekamy do 5 lutego. Potem wybiorę trzy najfajniejsze odpowiedzi i wspólnie z Wydawnictwem Benedyktynów nagrodzimy zwycięzców. Powodzenia.
 Ja rozważam swój udział w konkursie, bo zawsze chciałam pięknie pisać. Przekonałam się, że to, że pisałam zawsze jak kura pazurem utrudniało mi życie zawodowe i ochy w kontaktach osobistych, bo taka stryjenka ucieszy się bardziej, gdy jej przepięknie napiszę  kartkę świąteczną, albo sąsiadka dostanie schludnie napisany przepis.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarze. Będę usuwać komentarze rasistowskie i wulgarne.
Czytam wszystkie wasze opinie.
Proszę też anonimowych piszących o podpisanie się jakoś.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...