wtorek, 3 kwietnia 2018

Nie ma podsumowania..... Gdzie znajdziecie moje zdjęcia?

Dzień dobry,
Pisałam Wam niedawno, że dokonałam zmian na blogu:

Zdjęć zrobiło mi się szkoda, więc je wszystkie zebrałam do kupy i utworzyłam nowe zakładki/strony bloga.
Jedną ze stosikami: Moje stosiki, a drugą ze zdjęciami kwiatków: Moje zdjęcia. Plus zakładka demotywatory. Trochę to służy mojej przyjemności 'ocznej', bo lubię sobie czasami pooglądać swoje stare zdjęcia, a troszkę jest to dla Was. 

W lewym górnym rogu zamieszczam najnowsze zdjęcia. Jak się kliknie na zdjęcie to przekieruje Was na te zakładki.Mam nadzieję, że kogoś to zainteresuje. Jednym z motywów, dla których zrezygnowałam z postów o nabytkach książkowych jest fakt, że my, recenzenci obracamy się w kręgu tych samych wydawnictw i mimowolnie oraz nieświadomie robimy tzw. koło wzajemnej adoracji. 
Zrezygnowałam też z postów podsumowujących miesiąc. Doszłam do wniosku, że dlaczego mam sama sobie wyliczać ile przeczytałam w danym miesiącu? Nie cieszę się lekturą, tylko gonię jak głupia.Z tego też zrezygnowałam. Ale znajdziecie mnie na instagramie, a tam zamieszczam zdjęcia tego co czytam i stosików. 
Zresztą, to już 3 lata blogowania intensywnego, codziennie oprócz niedziel. Teraz piszę, jak mam nową lekturę do opowiedzenia. 

A jutro rozwiązanie konkursu na zakładki.

Pozdrawiam,
Iza Łęcka-Wokulska

10 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Dzięki. Też tak sądzę, bo tak jak było, było chaotycznie i niczego nie dało się znaleźć.

   Usuń
 2. Bardzo dobry pomysł !!! Ja jestem na "Lubimy czytać" i tez się złapałam na tym, że muszę coś przeczytać, bo trzeba napisać opinię, a przecież tak naprawdę nic nie muszę. Gdy mówisz: muszę - ginie przyjemność czytania !Fajnie, że dodałaś strony i możemy zobaczyć to na co mamy ochotę. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No właśnie, Ulu. Spieszyłam się, żeby zdążyć do podsumowania. A to błędne koło. Teraz na przykład słucham 'Jesieni średniowiecza' i to słuchanie przesunęło mi się na kwiecień.

   Usuń
 3. Najważniejsze, żeby blogowanie sprawiało Ci przyjemność :) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja robię podsumowania ale nie mam parcia, że muszę czytać koniecznie. Nie opisuję też każdej przeczytanej książki, bo nie czuję takiej potrzeby. Zmiany czasami są potrzebne, więc jeśli czułaś taką potrzebę, znaczy, że był już na nie czas. Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trochę muszę odpocząć od codziennego pisania ;)

   Usuń
 5. Poważne zmiany. Ale w końcu to Twój blog, Twoje dziecko, Twoja radość i Twoja pasja. Niech zmiany idą ku dobremu.

  OdpowiedzUsuń
 6. Mam nadzieję, że to zmiany na lepsze, a nie nuda. Myślę też nad tym, żeby założyć oddzielnego bloga o poezji. Tylko muszę się zmobilizować do działania. Byłby to kompletnie niskobudżetowy blog.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarze.

Wiecie, że usunę komentarze rasistowskie i obraźliwe. Dziękuję za uwagi.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Jeśli życzycie sobie kupić książki na stronie Paka Książek przez ten link to jest to tu: