sobota, 7 maja 2016

Zaproszenie na Targi Książki w Warszawie
W imieniu Iwony Paulewicz zapraszam na tegoroczne Warszawskie Targi Książki w dniach 19 - 21 maja w Warszawie http://www.targi-ksiazki.waw.pl/
Panie Paulewicz zaprasza szczególnie gorąco w sobotę 21 maja na spotkanie literackie połączone z malarską wizualizacją wokół książki „Ciiichooo... miłość się rodzi”. Spotkanie będzie miało miejsce na scenie B, poziom plus 2 o godzinie 16-tej.
Jej gośćmi na „kanapie literackiej” będą Alicja Słowikowska kuratorka Międzynarodowych Festiwali Sztuki Książki i prof. medycyny Bogdan Chazan.

 Oto parę słów o tej książce:

Książka „Ciiichooo... miłość się rodzi” skierowana jest do czytelnika wrażliwego, lubiącego podróże do krainy ciszy i tęsknoty. Czytelnika, który lubi wędrować po bezgranicznym kosmosie i odkrywać w nim nieznane dla siebie wyspy. Książka dla czytelników wrażliwych na rodzące się życie zarodka nowego wszechświata.
„Ciiichooo... miłość się rodzi” ze względu na przestrzeń dziewięciu miesięcy oczekiwania, w której rozgrywa się narracja, bywa klasyfikowana do tzw. „książek ciążowych”. „Ciiichooo... miłość się rodzi” wymyka się jednak z powszechnie przyjętych symboli związanych z ciążą. Nie jest też książką tylko dla kobiet oczekujących na dziecko. Jest dla każdej wrażliwej kobiety i dla każdego mężczyzny, który chce (potrafi odważyć się) odbyć podróż w tajemniczy świat, gdzie w ciszy wewnętrznej pracowni kobiety rodzi się miłość.

Myślę, że warto jest pójść na to spotkanie i posłuchać rozmówców, bo na pewno rozmowa będzie gorąca.... 

 

1 komentarz:

Dziękuję za komentarze. Będę usuwać komentarze rasistowskie i wulgarne.
Czytam wszystkie wasze opinie.
Proszę też anonimowych piszących o podpisanie się jakoś.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...